Msze Święte w naszym kościele są odprawiane w niedziele o godzinach:

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 (w okresie zimowym)


(Niedzielna wieczorna Msza Święta od 1 kwietnia do 31 września o 19.00)

Od poniedziałku do soboty Msze Święte o godzinie 7.00 i 17.00 (przez cały rok)


Jeśli masz jakieś pytania czy potrzebujesz informacji to pisz pod ten adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Grupy duszpasterskie

1. Spotkania samopomocowe

Informacje o sakramentach świętych

Sakrament Chrztu Świętego

Dziecko do chrztu świętego zgłaszają rodzice, przynajmniej na tydzień przed planowanym chrztem. Należy zabrać z sobą metrykę urodzenia dziecka oraz przygotować dane n/t rodziców chrzestny Nauki przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych dziecka w kazdy drugi i czwarty piątek miesiąca w sali na plebanii o godzinie 19.00.

 Małżeństwo

Na 3 miesiące przed planowaną datą ślubu należy zgłosić się do kancelarii parafialnej. Wymagane dokumenty to: metryka chrztu świętego, dowód osobisty oraz zaświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeński
 
Eucharystia

Dzieci mające przystąpić po raz I do Komunii Świętej są zgłaszane przez rodziców we wrześniu.
Jeśli były dzieci ochrzczone poza parafią zamieszkania, wówczas konieczne jest dostarczenie metryki chrztu dziecka.
 
Bierzmowanie

W roku szkolnym 2016/2017 do przygotowania do sakramentu bierzmowania zgłaszać się powinni uczniowie klasy II i III gimnazjalnej oraz oraz szkoły ponadgimnazjalnej a także starsi, którzy do tej pory nie ukończyli stosownej formacji, by przyjąć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.

Spowiedź święta

Do sakramentu pokuty należy być odpowiednio przygotowanym. Spowiedź powinna być poprzedzona rzetelnym rachunkiem sumienia. Oprócz tego należy spełnić wszystkie warunki sakramentu pokuty

 
Parafia

Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej parafii. Jak widać, dopiero się ona tworzy i z pewnością trochę to czasu zajmie. Wielce będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc w stworzeniu oraz redagowaniu tego medium.

Chętni mogą się zgłaszać osobiście, lub poprzez e-mail:
Praca duszpasterska parafii

Żywy Różaniec

Spotkania przygotowujące do bierzmowania

Caritas

Krąg biblijny

Ministranci