Msze Święte w naszym kościele są odprawiane w niedziele o godzinach:

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 (w okresie zimowym)


(Niedzielna wieczorna Msza Święta od 1 kwietnia do 31 września o 19.00)

Od poniedziałku do soboty Msze Święte o godzinie 7.00 i 17.00 (przez cały rok)


Jeśli masz jakieś pytania czy potrzebujesz informacji to pisz pod ten adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

XI niedziela

    Zwykła

 

 13 czerwiec

  

  7:30  + Zofia Traczyk w 1 r. śm., Lucjan, Piotr, Barbara Traczyk,

               Franciszek Kalisz, Rejnchold Siwek, + Andrzej Miękus,

               Bronisława(k), Michał Ciosek

 

  9:00  + Barbara Szostek, Edward i Henryk Łożyńscy

  9:00  + Stanisław Mackiewicz ( 12 greg.)

 

10:30  + Genowefa, Jadwiga, Antoni, Stanisław, Henryk Mieczławscy

10:30  + Barbara i Jan Zielińscy, oraz zm. rodzice z obojga stron

 

12:00  + Stanisława(k) , Czesław Dobrzyńscy, Wacław, Teresa Boruccy

12:00  + Maksymilian Groszkowski w 8 r. śm., zm. rodzice z obu stron

                 i zm. z rodziny

19:00  + Irena Korpalska ( 29 greg.)

 

Poniedziałek

   14 czerwiec

  7:00  + Stanisław Mackiewicz ( 13 greg.)

17:00  + Irena Korpalska  (30 greg.)

17:00  W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

    Wtorek 

  15 czerwiec

  7:00  + Stanisław Mackiewicz ( 14 greg.)

17:00  + Łucja Bytner

17:00  W intencji Caritas

 

     Środa

 16 czerwiec

 

  7:00  + Łucja Bytner

17:00  + Stanisław Mackiewicz (15 greg.)

17:00  + Maria 30 dzień po pogrz.

 

    Czwartek

17 czerwiec  

  7:00  + Stanisław Mackiewicz ( 16 greg.)

17:00  + Łucja Bytner

17:00  + Adam Sendecki w m-c po śmierci

 

   Piątek

 18 czerwiec

  7:00  + Stanisław Mackiewicz ( 17 greg.)

16:00  ślub

18:00  Bierzmowanie

    Sobota

  19 czerwiec

  7:00   + Stanisław Mackiewicz ( 18 greg.)

17:00  + Łucja Bytner

17:00  + Tomasz Kalinowski w 10 rocz. śm.

 

XII niedziela

    Zwykła

 

 20 czerwiec

  7:30  O zdrowie i bł. Boże dla Józefa i Teresy w 40 rocz.

  9:00  + Amalia, Bronisław, Mieczysław Jakielscy

10:30  Z okazji urodzin Kingi i Norberta

10:30  + Benedykt w 5 rocz. śm.

12:00  + Zofia Dudkowska w m-c po pogrz.

12:00  + Stanisław Mackiewicz ( 19 greg.)

19:00  + Łucja Bytner