Msze Święte w naszym kościele są odprawiane w niedziele o godzinach:

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 (w okresie zimowym)


(Niedzielna wieczorna Msza Święta od 1 kwietnia do 31 września o 19.00)

Od poniedziałku do soboty Msze Święte o godzinie 7.00 i 17.00 (przez cały rok)


Jeśli masz jakieś pytania czy potrzebujesz informacji to pisz pod ten adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

     

     XXIV Niedziela

  zwykła

  13 wrzesień

   7:30 + Walenty i Tadeusz Borkowscy

 

  9:00  + Regina i Antoni Lamparscy, Gertruda, Konrad  i  Wiktor  Górka

  9:00  + Zofia Laskowska ( 13 greg.)

 

10:30  + Rodzice Helena i Wacław Karwowcy

10:30  + Zofia Traczyk

 

12:00  + Jadwiga Peglau

12:00  + Stanisław Surdykowski w m-c po śmierci

 

19:00  + Anna Maria Gołębiewska w m-c po pogrzebie

 

Poniedziałek

  14 wrzesień

  7:00  + Zofia Laskowska ( 14 greg.)

17:00  + Rodziców: Irenę i Zygmunta Jóźwowskich,  Anna i Grzegorz

                  Ruszniak

 

    Wtorek

  15 wrzesień

  7:00  +  Zofia Laskowska ( 15 greg.)

17:00  W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

17:00  + Anita Anna Średzińska

 

     Środa

 16 wrzesień

  7:00  + Anna Maria Gołębiewska ( po pogrzebowa)

  7:00  Dziękczynna, wielbiąca Boga i Maryję w intencji Łucji i całej rodziny

17:00  + Zofia Laskowska ( 16 greg.)

 

    Czwartek

 17 wrzesień

  7:00  + Walentyna (k) i Paweł

17:00  + Zofia Laskowska ( 17 greg.)

 

   Piątek

 18 wrzesień

  7:00  + Stanisław Surdykowski

16:00   Ślub

17:00  + Zofia Laskowska ( 18 greg.)

    Sobota

 19 wrzesień

  7:00  O Boże bł. i zdrowie w 18 urodziny Zuzi

15:00  Ślub

17:00  + Zofia Laskowska ( 19 greg.)

 

 

       XXV   

   niedziela       

     zwykła

 20 wrzesień

  7:30  Dziękczynna za 60 rocz. Trauty i Tadeusza Żubertowskich i dalsze

               bł. i zdrowie dla rodziny

  9:00  + Zofia Laskowska ( 20 greg.)

  9:00  Z okazji 9 rocz. śliubu Moniki i Pawła

10:30  + Kazimierz Cieszyński w 8 r. śm., Bernadeta Cieszyńska oraz zm. z

                 obojga stron

12:00  + Sławomir Welenc, Helena, Józef, Ryszard, Jacek Jelonek

12:00  + Czesław i Jadwiga Rosiak

19:00  + Anna Maria Gołębiewska  (po pogrzebowa)